MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11198634

nr 1119 8634

Byrå

1940-tal, Mahogny, längd: 105 cm, djup: 47 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

måndag 17 juli 2017
kl 18:23:41